Samtec ZLTMM-106-12-S-D-735
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
データシート & ドキュメント
関連部品
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
2.00mm Pitch Milli-Grid PCB Header Dual Row 90° Through Hole 12 Circuits 0.38um Gold Plating
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Amphenol Communications Solutions98414-G06-12ULF
CONN HEADER VERT 12POS 2MM / Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-12LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Minitek® Bag
説明
Conn Elevated Shrouded Header HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")