Samtec ZLTMM-105-10-S-D-550
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
データシート & ドキュメント
シンボルフットプリント
ダウンロード
関連部品
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Connector Shrouded Header 10 Position 2 mm Solder Straight Thru-Hole Milli-Grid
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Right Angle
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-10ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek®
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
説明
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")