Samtec ZF5S-15-02-T-WT-K
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
データシート & ドキュメント
Samtec
Technical Drawing5ページ5年前
Datasheet1ページ7年前
シンボルフットプリント
ダウンロード
説明
Conn FFC SKT 15 POS 0.5mm Solder RA SMD Tube