Samtec ZF5S-12-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing5ページ10年前
Electro Sonic
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
説明
Conn FFC SKT 12 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R