Samtec ZF5S-10-01-T-WT-K-FR
Connector FFC/FPC Socket 10 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ5年前
Samtec
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A