Samtec ZF1-28-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ7年前
Datasheet4ページ9年前
Sager Electronics
_legacy Avnet
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Conn FFC/FPC Connector SKT 28 POS 1mm Solder RA SMD T/R