Samtec ZF1-26-01-T-WT-TR
"1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip"
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ5年前
Technical Drawing4ページ5年前
Sager Electronics
_legacy Avnet
説明
Conn FFC/FPC Connector SKT 26 POS 1mm Solder RA SMD T/R
1MM ZIF FFC SOCKET STRIP