Samtec ZF1-15-02-T-WT-FR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ5年前
Newark
説明
Connector FFC/FPC Socket 15 Position 1mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
FFC-FPC PCB CONNECTORS;
CONN FFC TOP 15POS 1MM R/A
1MM ZIF FFC SOCKET STRIP