Samtec ZF1-12-02-TM-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ7年前
Datasheet4ページ9年前
Sager Electronics
_legacy Avnet
説明
Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD T/R