Samtec ZF1-11-01-T-WT-TR
Conn FFC/FPC Connector SKT 11 POS 1mm Solder RA SMD T/R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet4ページ9年前
_legacy Avnet
説明
Headers & Wire Housings
1MM ZIF FFC SOCKET STRIP