Samtec YTT-125-01-T-Q-100
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Terminal Strip
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing1ページ18年前
Electro Sonic
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, TMMH Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
説明
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Thru-Hole