Samtec YTQ-134-01-F-5-170
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing1ページ10年前
Electro Sonic
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
説明
Conn Socket Strip SKT 170 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube