Samtec YTQ-125-02-SM-5
Conn Socket Strip SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
関連部品
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
説明