Samtec YFT-20-05-G-06-SB
".050"" Sam Array® Low Profile Open-Pin-Field Array Terminal"
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Technical Drawing2ページ6年前
Datasheet1ページ7年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Conn Stacking HDR 120 POS 20mm Stack Height 1.27mm Solder ST SMD Tube