Samtec TW-28-03-L-Q-250-080
Stacking Board Connector, TW Series, 112 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 4 Rows
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Sager Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 80 Contacts, Through Hole, TMMS Series
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
TE Connectivity1-1734100-0
Telecom and Datacom Connector, 100 Contact(s), Male, Straight, Solder Terminal, Plug
TE Connectivity1734100-8
Conn High Density PL 80 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole 80 Terminal 1 Port Tube
説明
"Flexible Surface Mount Board Stacking Header
Gold Direct Insert 112P 2mm Four rows Black 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
Conn Board Stacker HDR 112 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk