Samtec TCSD-25-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing3ページ10年前
Electro Sonic
Sager Electronics
element14 APAC
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+58.33%
説明
Cable Assy, 50Pos, Idc Rcpt-Rcpt, 254Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-25-D-10.00-01-N
TCSD IDC socket cable assembly,50P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 50POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
Samtec IDC , TCSD , 50 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY