Samtec TCSD-12-D-06.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-62.53%
関連部品
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
説明
Cable Assembly Flat Ribbon 0.152m 28AWG 24 POS IDC Connector to 24 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
2.00 mm IDC Ribbon Cable Assembly, Socke
RS APAC
CABLE ASSY, 24P, IDC RCPT-RCPT, 152.4mm;
CABLE ASSEM 2MM 24POS F-F 6.0"
DESCRIPTION: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-12-D-06.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 24Pos, 6"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:6"; Cable Length - Metric:152.4Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mmrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-12-D-06.00-01-N