Samtec TCSD-10-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Ways, 24 ", 609.6 mm, 2 mm, TCSD"
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing3ページ10年前
TME
Sager Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-70.35%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Idc Socket Cable Assemblies Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-24.00-01-N
Cable Assembly Flat Ribbon 0.609m 28AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, IDC RCPT - RCPT, 609.6MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY