Samtec TCSD-05-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing3ページ10年前
TME
Electro Sonic
Sager Electronics
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+17.01%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,10P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 10POS, IDC RCPT-RCPT, 254mm;
DESCRIPTION: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Samtec IDC , TCSD , 10 , 28 AWG
SAMTEC, INC TCSD-05-D-10.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 10P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-10.00-01-N