Samtec TCMD-10-T-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 2 , 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing4ページ9年前
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+45.90%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
Cable Assembly 0.06m 28AWG 1.27mm 4 to 4 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector M-F TIGER EYE™ Skin
説明
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20Pos, 2"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50.8Mm; Connector Pitch:2Mm; Product Range:Tiger Eye Tcmd Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-10-T-02.00-01-N