Samtec TCMD-05-T-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCMD Series
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing4ページ9年前
Sager Electronics
Farnell
Newark
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
-23.61%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
説明
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 10Pos, 12"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-05-T-12.00-01-N