Samtec SQT-109-01-L-D-018
PCB Receptacle, Board-to-Board, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 18 Contacts, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Amphenol Communications Solutions63453-118LF
Conn Socket Strip SKT 18 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Conn Socket Strip RCP 18 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Conn Socket Strip SKT 18 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole TIGER CLAW™ Tube
Board Stackers & Spacers, Socket Strip, 7.87 mm, 18 Contacts, Solder, 2 Rows, 2 mm, ESQT Series
Board Connector, 18 Contact(s), 2 Row(s), Female, Right Angle, Solder Terminal, Socket
説明
"Cost Effective Rugged PCB Sockets
CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB