Samtec S1SST-10-28-GF-08.00-L
Cable Assembly Discrete Wire 0.203m 28AWG Wire to Board 10 POS SKTCrimp Micro Mate™ Bag
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Cable Assembly Discrete Wire 0.204m 28AWG 10 POS Discrete Wire Housing RCP
"Micro Mate™ Single Row Discrete Wire Cable Assembly
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads