Samtec PCIE-036-02-F-D-EMS2
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 36 Contacts, Edge Mount, Straight
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
HQonline
Master Electronics
Newark
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.76%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 164 Contacts, Through Hole Straight, Straight
Card Edge Connector, PCIE, Dual Side, 1.57 mm, 98 Contacts, Through Hole Mount, Straight
Card Edge Connector, PCIe, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight
TE Connectivity338068-4
Conn FFC Connector SKT 4 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Reel
TE Connectivity1-338068-6
Conn FFC Connector F 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole T/R
CONN RCPT 12POS 0.1 TIN PCB / 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
説明
"1.00 mm PCI Express® Gen 3 Edge Card Connector"
Conn PCI ExpressCard Edge F 36 POS 1mm Solder ST Edge Mount Tube
1mm Clamp plate 36P -55鈩儈+125鈩 P=1mm Edgeboard Connectors ROHS
SAMTEC - PCIE-036-02-F-D-EMS2 - CONEC BORDE TARJETA LADO DOBLE 36POS
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 36POS; Product Range: PCIE Series; No. of Contacts: 36Contacts; Card Edge / Backplane Connector Type: Card Edge; Pitch Spacing: 1mm; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; No. of Rows: