Samtec MTMM-145-05-G-Q-200
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 180 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 180 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 172 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Board Stacker
説明
Conn Unshrouded Header HDR 180 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk