Samtec MTMM-125-08-G-Q-100
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Stacking Board Connector, TW Series, 100 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 4 Rows
説明
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
"Variable Post Height Header Strips
MODIFIED SQUARE POST HEADER 2MM (.079"")