Samtec IPBT-103-H1-T-S-RA-GP
Pin Header, Power Terminal, Board-to-Board, Wire-to-Board, 4.19 mm, 1 Rows, 3 Contacts
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing3ページ9年前
Electro Sonic
Newark
Farnell
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+225%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Pin Header, Power Terminal, Board-to-Board, Wire-to-Board, 4.19 mm, 1 Rows, 2 Contacts
Conn Isolated Power Socket SKT 4Power POS 4.19mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Power Mate® Tube
Conn Isolated Power Socket SKT 2Power POS 4.19mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Power Mate® Tube
Connector Header, HDR 3 POS 3mm Solder ST Thru-Hole 3 Terminal 1 Port Micro-Fit 3.0 Tray
MOLEX 43650-0527 Header Single Row 180° 5p Tin Plating PCB Peg, GW Compatible
Conn Power HDR 3 POS 3mm Solder RA Thru-Hole 3 Terminal 1 Port Micro-Fit 3.0™ Frame
説明
".165"" Power Mate® Isolated Power Terminal Header"
POLARIZED SHROUDED Rectangular Connector Header
3pin 4.2mm 1 Header,Locking Ramp 10.3A 24.84mm