Samtec FJH-50-R-04.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
JRH Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Cable Assembly 0.1m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk