Samtec FJH-20-R-22.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
データシート & ドキュメント
Samtec
Technical Drawing2ページ7年前
Datasheet1ページ7年前
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.558m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.55m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk