Samtec FJ-15-D-18.00-4
FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
3か月間の傾向:
+16.93%
説明
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.457m Tin Plated Copper 300VAC 1.9A
"1.00 Mm Flat Flex Cable" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJ-15-D-18.00-4
Cable Assembly 0.45m 1mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk