Samtec FFSD-25-D-20.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.508m 30AWG 50 POS IDC Connector to 50 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Sager Electronics
3か月間の傾向:
-1.95%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 20 ", 508 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 50 Conductor, 20", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptacle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-25-D-20.00-01-N