Samtec FFSD-25-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Production
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ5年前
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
3か月間の傾向:
+25.81%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Rcpt, 50Pos, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:304.8Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-25-D-12.00-01-N