Samtec FFSD-20-D-04.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Production
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
Sager Electronics
3か月間の傾向:
+58.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40P, 4"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:101.6Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-20-D-04.00-01-N