Samtec FFSD-20-D-03.94-01-N
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-20-D-03.94-01-N
Production
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing4ページ9年前
Electro Sonic
JRH Electronics
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Ways, 3.94 ", 100.1 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly 0.1m 30AWG 1.27mm 40 to 40 POS IDC Connector to IDC Connector F-F Tiger eye™ Bulk
CABLE ASSY, 40P IDC RCPT-RCPT, 100.1MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm