Samtec FFSD-17-D-20.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 34 Positions, 20 ", 508 mm, 1.27 mm"
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Sager Electronics
TME
Toby Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+5.96%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 34 Conductor, 20", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:34Positions; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-17-D-20.00-01-N