Samtec FFSD-13-D-16.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.406m 30AWG 26 POS IDC Connector to 26 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Farnell
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.29%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 16 ", 406 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 26 Conductor, 16", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:16"; Cable Length - Metric:406Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-13-D-16.00-01-N