Samtec FFSD-13-D-10.00-01-N
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ12年前
Datasheet1ページ13年前
TME
Toby Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+17.78%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
Cable Assembly 0.25m 30AWG 0.635mm 26 to 26 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
SAMTEC FFSD-13-D-10.00-01-N Ribbon Cable, IDC Receptacle, IDC Receptacle, 26 Ways, 10 ", 254 mm, 1.27 mm
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
Cable Assy, 26P Idc Rcpt-Rcpt, 254Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Ways; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-13-D-10.00-01-N