Samtec FFSD-12-D-24.00-01-N
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-12-D-24.00-01-N
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing4ページ9年前
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+32.85%
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Ways, 24 , 610 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Connector IDC Bulk Female IDT Rectangular Cable Assembly 609mm
Cable Assembly 0.609m 30AWG 1.27mm 24 to 24 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSY, 24P IDC RCPT-RCPT, 610MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm