Samtec FFSD-12-D-04.00-01-N
Cable Assembly 0.1m 30AWG 0.635mm 24 to 24 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ7年前
Newark
TME
Farnell
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.16%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 4 ", 102 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 4", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:102Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-04.00-01-N