Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Production
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
3か月間の傾向:
-9.61%
関連部品
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 2", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:51Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-02.00-01-N