Samtec FFSD-10-S-20.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 20 , 508 mm, 1.27 mm, FFSD Series
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Farnell
Sager Electronics
Newark
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+13.29%
関連部品
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.304m 30AWG IDC Connector 10 POS F IDT Automotive Bulk
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.5m 30AWG 0.635mm 20 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc-Free End, 20 Conductor, 20", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Free End; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm; No. Of Rows:1 Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-S-20.00-01-N