Samtec FFSD-10-S-04.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 4 , 102 mm, 1.27 mm
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
Electro Sonic
3か月間の傾向:
-6.38%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 8 ", 203 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
説明
Cable Assembly 0.1m 30AWG 1.27mm 20 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc-Free End, 20 Conductor, 4", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Free End; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:102Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-S-04.00-01-N