Samtec FFSD-10-D-18.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.457m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
element14 APAC
Electro Sonic
TME
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+149%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.254m 30AWG 16 POS IDC Connector to 16 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 18 , 457 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 20 Conductor, 18", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:18"; Cable Length - Metric:457Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-18.00-01-N