Samtec FFSD-10-D-15.00-01-N
Cable Assy, 20P Idc Rcpt-Rcpt, 381Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-15.00-01-N .
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
Sager Electronics
element14 APAC
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.97%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
説明
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 15 ", 381 mm, 1.27 mm"