Samtec FFSD-10-D-09.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 9 ", 229 mm, 1.27 mm"
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ19年前
Samtec
TME
Sager Electronics
3か月間の傾向:
+130%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20P, 9"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:9"; Cable Length - Metric:229Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-09.00-01-N