Samtec FFSD-10-D-03.50-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 3.5 ", 88.9 mm, 1.27 mm"
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ5年前
element14 APAC
Farnell
JRH Electronics
Toby Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.67%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 20 Conductor, 3.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:3.5"; Cable Length - Metric:89Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-03.50-01-N