Samtec FFSD-08-D-20.00-01-N
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ13年前
Datasheet3ページ14年前
Samtec
Electro Sonic
TME
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.26%
関連部品
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
説明
Grey Connector IDC Gold Bulk Rectangular Cable Assembly 508mm
Cable Assembly 0.5m 30AWG 0.635mm 16 to 16 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, 16 Positions, 20 ", 508 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly, 16 Conductor(s), 30AWG, Flat Cable
050" IDC Ribbon Cable Assy,Socket 16 P
RS APAC
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm
SAMTEC, INC FFSD-08-D-20.00-01-N
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
Cable Assembly, Idc, 16 Conductor, 20", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:16Positions; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptacle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-20.00-01-N