Samtec FFSD-05-S-16.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 16 , 406 mm, 1.27 mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
Electro Sonic
3か月間の傾向:
-3.33%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 16 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.4m 30AWG 0.635mm 10 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc-Free End, 10 Conductor, 16", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Free End; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:16"; Cable Length - Metric:406Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-S-16.00-01-N