Samtec FFSD-05-S-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 10 ", 254 mm, 1.27 mm"
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Newark
Electro Sonic
3か月間の傾向:
+12.24%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 16 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
説明
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.25m 30AWG 0.635mm 10 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk