Samtec FFSD-05-D-03.50-01-N
データシート & ドキュメント
Newark
Sager Electronics
TME
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-43.51%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 16Conductors 30AWG 150V 30.48m Roll
説明
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 10P, 88.9MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 3.5"; Cable Length - Metric: 88.9mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.
Cable Assembly, Idc, 10 Conductor, 3.5", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:3.5"; Cable Length - Metric:89Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptaclerohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-03.50-01-N